Parallax Catering

Catering

Profesionální catering a cateringové služby – od rodinné oslavy až po velké firemní rauty.

Pořádáte společenskou akci, podnikový večírek, vernisáž, narozeninovou party nebo svatbu? Bude nám potěšením zajistit kompletní cateringové služby, a připravit tak nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty. Pokud si potrpíte na precizně a kvalitně odvedenou práci, u nás jste na správné adrese.

Jsme zkušený a dokonale sehraný tým, který pravidelně organizuje svatební hostiny, firemní akce či rauty. Zajišťujeme také catering pro oficiální státní návštěvy, orgány státní správy nebo významné a renomované firmy. Špičkové cateringové služby poskytujeme jak české, tak i zahraniční klientele, a to už od roku 1994. Catering je naší doménou, každodenní prací a současně koníčkem. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Proč si vybrat právě nás?

  • zajistíme cateringové služby v jakémkoliv rozsahu (pro menší i velké akce)
  • máme také široké zkušenosti s plánováním doprovodných programů
  • velmi pečlivě dodržujeme přísné hygienické předpisy
  • jsme flexibilní i spolehliví a rádi vyhovíme všem vašim požadavkům

Jak to funguje?

Pokud se na nás obrátíte (telefonicky, online či osobně), nejprve s vámi individuálně probereme a upřesníme veškeré detaily vaší objednávky. Catering pro společenské akce do 2000 osob realizujeme pomocí vlastního vybavení. Abychom mohli klientům poskytnout komplexní a pružný servis, disponujeme cateringovým zázemím s gastronomickou výrobnou a skladem inventáře v části Prahy 4. Na vaše přání a podle vašich představ obstaráme vhodné prostory – na výběr máte moderní či historické objekty, a zajímavou variantou je catering pod širým nebem. K často používaným prostorám patří kongresové, konferenční nebo komorní sály, ale i terasy a galerie.

Catering „na klíč“

Nabízíme vám cateringové služby za výhodné ceny ušité na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Objednat si můžete například lehkou a nenáročnou formu občerstvení, odpolední koktejly s jednodušším pohoštěním, nebo banket s pokrmy servírovanými sedícím hostům u tabulí či stolů, apod.

Sdělte nám svá přání, my se postaráme o jejich realizaci tak, abyste byli maximálně spokojeni.

 

Catering galerie

 

Petr Boura 

vedoucí cateringových projektů

Mobilní telefon: +420 604 589 596

Telefon: +420 241 482 404

e-mail: petr.boura@vysehrad2000.cz

 

 

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy Vás budeme kontaktovat.